برای مشاهده پاسخ، روی سوال مورد نظر خود کلیک کنید

دریافت و ارسال سفارشات

 بله، شما می توانید آدرس یونامن را در صفحه تماس با ما مشاهده بفرمایید.

بله. ما به تمام نقاط ایران ارسال داریم.

خیر متاسفانه. به خارج از ایران ارسال نداریم.

کلیه سفارشات از طریق پست و بصورت رایگان ارسال می شوند.

چنانچه در شهر تهران هستید، می توانید گزینه ارسال از طریق پیک موتوری را نیز برای سفارش خود انتخاب کنید. هزینه ارسال با پیک موتوری بر عهده خریدار می باشد.

تمام محصولات وب سایت موجود و آماده ارسال هستند و در کمترین زمان ممکن به پست تحویل داده می شوند.

با استناد به زمان بندی اعلام شده توسط پست، سفارشات شهر تهران حداکثر 3 روز کاری و سفارشات شهرهای دیگر حداکثر 5 روز کاری پس از ثبت سفارش به دست شما خواهد رسید.

چنانچه در شهر تهران هستید و تمایل دارید سفارش شما از طریق پیک موتوری ارسال شود، سفارش شما حداکثر 1 روز کاری پس از ثبت سفارش ارسال خواهد شد. هزینه ارسال با پیک موتوری بر عهده خریدار می باشد.

کلیه سفارشات از طریق پست و بصورت رایگان ارسال می شوند.

چنانچه در شهر تهران هستید، می توانید گزینه ارسال از طریق پیک موتوری را نیز برای سفارش خود انتخاب کنید. هزینه ارسال با پیک موتوری بر عهده خریدار می باشد و هزینه آن را (که بر اساس مسافت و زمان ارسال متغیر است) در محل به خود راننده پرداخت می فرمایید.

اطلاعات محصولات

در صفحه تمام محصولات، بخشی با عنوان “راهنمای اندازه” وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید راهنمای سایز محصول مورد نظر را مشاهده نمایید.

بله. تمام قیمت ها بصورت لحظه ای و به روز محاسبه و نمایش داده شده و شما می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمت درج شده در وب سایت خریداری نمایید.

یونامن همواره از فرمول ابلاغ شده توسط اتحادیه طلا و جواهر برای محاسبه قیمت محصولات خود استفاده می‌کند.

لازم به ذکر است، در حال حاضر محاسبه قیمت طلا در وب سایت یونامن مطابق با آخرین قانون مصوب برای افزایش قدرت خرید مصرف کنندگان (حذف مالیات بر ارزش افزوده از اصل قیمت طلا) انجام می شود.

وب سایت یونامن قیمت محصولات را بصورت لحظه ای و به روز محاسبه می کند. لذا تغییرات لحظه ای قیمت طلا موجب تغییر در قیمت محصولات می گردد. بعلاوه در طلاسازی به ندرت وزن دو محصول مشابه دقیقا یکسان می شود. لذا فروخته شدن یک محصول و جایگزینی محصول مشابه در موجودی وب سایت، ممکن است موجب تغییر قیمت آن گردد.

اجرت ساخت هر محصول طلا توسط تولید کننده آن تعیین شده و بسته به کیفیت، طراحی و تکنولوژی ساخت متفاوت است. محصولات یونامن نیز شرکتی بوده و توسط تولید‌کنندگان معتبر طلا تولید می‌شوند و اجرت ساخت تعیین شده توسط سازنده هر محصول، برای آن لحاظ می‌گردد. اجرت هر محصول در صفحه مربوط به آن درج شده است.

طبق دستورالعمل اتحادیه طلا و جواهر تهران، تمام محصولات طلای فروخته شده دارای عیار ۱۸ می باشند.

اطمینان از خرید

یونامن تنها یک وب سایت نیست. طلافروشی ما با مجوز و تحت نظارت اتحادیه طلا و جواهر تهران فعالیت داشته و لذا مسئولیت اصالت طلا و اطلاعات محصول را بر عهده دارد. همچنین چنانچه به هر دلیل با خرید اینترنتی راحت نیستید، امکان خرید حضوری نیز برای شما فراهم است.

بله. تمام محصولات فروخته شده همراه با فاکتور معتبر طلافروشی و با درج عنوان محصول، وزن، قیمت، مشخصات فروشنده و خریدار، تاریخ خرید، عیار طلا و مهر طلافروشی ارسال می شوند.

بله. تمام تصاویر محصولات موجود در وب سایت توسط تیم ما و از محصول ساخته شده و نهایی عکس برداری شده‌اند. بعلاوه ویدیوی اغلب محصولات نیز در وب سایت موجود است. برای مشاهده ویدیو، وارد صفحه محصول شده و آیکن ▶ روی تصویر محصول را کلیک نمایید.

سایر درخواست ها

خیر متاسفانه. ما سفارش اختصاصی نمی‌پذیریم و ثبت سفارش فقط برای  مدل‌های موجود در وب سایت امکان پذیر است.

خیر متاسفانه. اغلب محصولات ما آماده و شرکتی هستند و امکان تغییر در مشخصات آن‌ها وجود ندارد.

فقط مدل های موجود و قابل سفارش در وب سایت نمایش داده می شوند. اگر مدلی را در وب سایت پیدا نمی کنید، متاسفانه موجود نبوده در تا زمان موجود شدن امکان خرید آن وجود ندارد.

خیر متاسفانه. ما فقط محصولات موجود را می فروشیم و برای محصولاتی که موجود نیستند سفارش نمی پذیریم.

بله. تمام محصولات یونامن با بسته بندی زیبا و کامل، شامل جعبه طلا، ساک خرید و روبان ارسال می‌شوند و آماده هدیه دادن هستند. همچنین ما با استفاده از بسته‌بندی تکمیلی در هنگام ارسال سفارشات، بسته محصول را سالم و تمیز به شما می‌رسانیم تا بتوانید آن را بدون دغدغه و همانطور که به دستتان می‌رسد هدیه دهید.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

آن را در دایرکت اینستاگرام مطرح کنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند